FİYATLAR VE ÖDEME

 

 

 

Beetlebeez.com internet sitesinde tüm fiyatlar TL bazındadır. Fiyatların tümüne KDV dahildir.

 

Ödemeleri kredi kartı ya da banka transferi ile kabul edilmektedir. Kredi kartı ile yaptığınız tüm ödemeler SSL sertifikası ile güvenlik altına alınmaktadır. Bu konuda detaylı bilgiyi “Sözleşmeler” bağlantısı altında bulabilirsiniz. Eğer ödemeyi banka transferi ile yapmak isterseniz lütfen toplam tutarı gönderim bedeli dahil olacak şekilde aşağıdaki banka hesabına gönderiniz:

 

  • 2M Cooperation İş Çözümleri ve Tasarım Ltd. Şti.
  • Garanti Bankası / Demirtaş Org. San. Şubesi
  • IBAN: TR26 0006 2000 6060 0006 2942 69

 

Toplam tutar banka hesabımıza geçtikten sonra siparişiniz hızlıca hazırlanarak kargo firmasına teslim edilecektir.

 

 

SİPARİŞ VE TESLİMAT

 

 

 

Ödemeniz alındıktan sonra siparişiniz 1-2 iş günü içerisinde hızlıca hazırlanarak kargo firmasına teslim edilecektir. Daha acil gönderimler için de elimizden geleni yapmaya çalışırız, böyle bir durumda lütfen bize (544) 1 233 233 numarasından ya da [email protected] adresinden ulaşınız.

 

 

Türkiye içerisindeki tüm gönderimler anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile yapılacaktır. Türkiye içerisinde standart gönderim ücreti 75 TL’dir ve bu tutar siparişinizi tamamlarken sepetinize eklenecektir. 800 TL üzerindeki siparişlerinize gönderim ücreti eklenmeyecektir.

 

 

Tüm siparişlerde gönderim durumlarını sorgulamak için size elimizden geldiğince yardım edeceğiz. Kargo gönderim durumlarını sipariş kodu ile takip edebilirsiniz ve sizlere gönderilen e-mail aracılığı ile takibini de ayrıca yapabilirsiniz. Ancak Kargo firmasından kaynaklanan gecikmelerden sorumlu tutulamayacağımızı da saygılarımızla belirtmek isteriz. Lütfen ürünü kargo görevlisinin önünde inceleyerek teslim alınız. Ürün paketinin veya içeriğinin kargo kaynaklı hasarlı olması durumunda tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz.

 

 

Fatura gönderimlerimiz çevre için kağıt kullanımını en aza indirgemek adına sipariş verilen mail adresine gönderilecektir. ☺ Ayrıca kağıt fatura tercih ettiğiniz durumda siparişinizin içerisine yerleştirilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR