GİZLİLİK İLKELERİ 

 

 

BEETLEBEEZ, siz değerli müşterilerimize çok daha iyi bir hizmet verebilmek adına temel kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, e-posta, ilgi alanlarınız, mesleğiniz vb.) sizlerden talep etmektedir. Talep edilen bilgiler, gelecekte şahsınıza hazırlanabilecek özel promosyonlarda, dönemsel kampanya çalışmalarında ve operasyon (iade-değişim) işlemlerinde kullanılmak üzere sadece www.beetlebeez.com bünyesinde saklanmaktadır ve kullanılmaktadır. www.beetlebeez.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

 

 

Siz değerli müşterilerimize ait bu bilgiler, sadece resmi makamların bilgi talebinde bulunması durumunda ve; yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

 

Siz değerli müşterilerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizler ve biz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece şahsınız değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.  Siz değerli müşterilerimizin, tarafımıza göndermiş olduğunuz e-postaların güvenliği, gizliliği ve saklanması da tarafımızca sağlanmaktadır.

 

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.beetlebeez.com veya onun çözüm ortakların sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.beetlebeez.com arayüzü (mobil uygulamalar dahil) üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Gizlilik konusunun bizim için çok hassas bir konu olduğunu, bu sebeple son derece dikkate aldığımızı tekrar belirtir ve herhangi bir sorunuz olması durumunda [email protected] adresinden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR